MEGA Artists

Mitrovica Electric Guitar Academy

Search

MEGA Artists

Jemi shumë të lumtur të ju ftojmë në një mbrëmje të bukur e të festojmë rrugëtimin e festivalit MEGA me një MEGA koncert!

Më 26 janar në Hotel Palace, në orën 19:30, bashkë do t’jemi nën tingujt fantastik muzikor të sjellur me mjeshtëri absolute nga Linda Rukaj dhe Armend Xhaferi Quartet .

Mos e humbisni mundësinë për t’u mahnitur nga meloditë nokturnale – një kombinim që do të na lë të gjithëve të inspiruar e të lumtur.

Tags :

Mitrovica Electric Guitar Academy

Share This :